Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Beseda s JUDr.Štefanom Harabinom

28 februára o 16:00 - 21:00

Diskusiu v Ostrave v Českom dome organizuje Slovenský klub v spolupráci s občanmi a vlastencami Českej a Slovenskej republiky, s ľuďmi čo majú v srdci Československo a so všetkými tými, ktorí vedia kde je naše miesto v tomto boji za našu budúcnosť.

Beseda sa uskutoční na podnet Zdenky Samkovej (Zdenka zastupuje Slovenský klub v Národnom Obrodení), aby odpovede na pálčivé a nezodpovedané otázky získali aj občania Českej republiky z oblasti medzinárodného práva týkajúce sa napríklad medzinárodných zmlúv, ktoré podpísali naše vlády v dobe covidovej a ktoré trápia našich ľudí i v súčasnosti i v spojitosti so súčasným dianím v EU.

Zároveň je to príležitosť vypočuť si postoje a názory na aktuálne dianie priamo od národného kandidáta na prezidenta Slovenskej republiky.

Je potrebné vyzdvihnúť, že JUDr.Štefan Harabin sa doposiaľ ako JEDINÝ kandidát otvorene hlási k témam, ktoré sú nadstranícke a očakávané obyvateľstvom od NÁRODNÉHO KANDIDÁTA bez ohľadu na politickú príslušnosť, hlavne ide o:


1. Problematika sfunkčnenia referenda, aby si národ mohol rozhodovať o sebe v časoch ohrozenia sám. Referendum je poslednou inštanciou, keď vláda, parlament aj prezident konajú proti národu. Národný prezident v súčasnosti nefunkčné referendum môže spriechodniť.

2.Vyšetrenie kovidových zločinov. Doba kovidová spustila teror tzv.nulitnými právnymi aktami. Bezprávie spustené a odôvodňované mediálne vyvolanou panikou z ohrozenia smrteľným vírusom prerástlo postupne celý právny systém štátu, čím ho znefunkčnilo.


V druhej časti podujatia sa predstaví novovzniknuté hnutie Česká republika na 1.mieste, s ktorým Slovenský klub začal spoluprácu. Táto spolupráca je dôsledkom posledných kovidových a post-kovidových rokov aktívneho boja proti šialenému diktátu z Bruselu.

Beseda sa uskutoční v Českom dome v Ostrave – Vítkoviciach o 16:00.

Details

Date:
28 februára
Time:
16:00 - 21:00

Venue

Ostrava – Vítkovice
Česká republika

Organizer

Slovenský klub
View Organizer Website