Riešenie č. 1/2022
Bude treba prijímať opatrenia, ako predísť týmto zámerom. Ponúka sa okamžité riešenie: ponechať si na účtoch v bankách len nevyhnutný rozsah peňazí na 2 až 3 mesačné platby, ostatok zameniť na hotovosť. Odporúča sa mať hotovosť v nízkych hodnotách (10 a 5 eurovky).
Druhým už aktuálnym rizikom je mohutná inflácia, vedúca k znehodnocovania peňazí, oficiálnej meny. Podľa tzv. Meyrinkovho pravidla inflácia všetko znehodnotí, celoživotná práca a drina ľudí zmizne vo vzduchu. Zdá sa, že sme na najlepšej ceste k strate majetkov a kúpyschopnosti. Prekonali sme už pásmo miernej inflácie – čo je medziročný rast cien do 9%, sme zrejme v pásme cválajúcej inflácie – medzi 10 a tisíc percentami. Aktuálne, zdá sa, nehrozí nám ešte hyperinflácia, rast cien o viac ako tisíc percent ročne, ako to bolo v nemeckej Weymarskej republike i v Maďarsku po prvej svetovej vojne.
Keď všetko zdražie, ľudia začnú svoje majetky masívne predávať pod cenu. Stanú za nemajetnými a odkázanými na „zdieľanie“, teda požičiavanie si všetkého možného i nemožného, čo podľa informácií napríklad z Davosu, je zámerom vládcov sveta, „globalistov“. A kto skúpi tieto pod cenu ponúkané majetky? Nuž, Meyrinkovi „rybári“: investiční žraloci a banky. Kruh sa uzatvára, centrálni a ostatní bankári sa stanú tými, ktorí na základe kontroly pohybu, používania peňazí, dokážu zamedziť prístupu k nim tým ľuďom, ktorí nebudú plniť oné nezmyselné príkazy a zákazy.

TOPlist