Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor
    Príspevky
  • #5753
    Martin NovákMartin Novák
    Účastník (Participant)

    Mariána Tkáča som osobne spoznal až na ustanovujúcom sneme NO. Marian sa zhostil úlohy viesť rezort financií. Financie boli prvým rezortom, ktorý spracoval a zverejnil svoje praktické opatrenia pre nás všetkých. Spolocne odkryli nebezpecenstvo CBDC a vypracovali protiopatrenia, co mame robit my vsetci v tzv.rezortnych opatreniach. https://narodneobrodenie.sk/financie-uvod-k-rieseniam/ Marian nam prednasal aj na konferencii NO v Banskej Bystrici. Iste ste si vsetci vsimli, ze s Marianom sa da uplne bez problemov pustit osobne do reci, a on povie svoj postoj otvorene.

    Vzhladom na jeho zivotnu drahu, ho uz nikto nemoze podozrievat, ze by do politiky vstupoval zo zistnych dovodov, on to nepotrebuje. Preto ja a myslim, ze aj cele NO mu plne doveruje. Je tu taka geopoliticka prilezitost, ked by sme zo Slovenska mohli v tychto rokoch urobit druhy Luxemburg alebo Svajciarsko, len to by sa narodne sily museli dostat k moci.

    A aby som ho neuvadzal len ako financaka, tak dlhe roky som cital jeho clanky v HS o dejinach Slovakov (Slovenov). Vzdy som sa tesil na dalsi diel. A vzdy som narazil na informaciu, ked som si povedal, fiha, tak toto som nevedel! A ked sa blizilo obdobie Stefanik, 1.CSR, SNP, Tiso, 1968, tak som si povedal, citliva tema, som zvedavy ako to da. Vzdy vysvetlil a poukazal na postavenie naroda v danych historickych okamihoch. Nikdy sa nezohol kvoli prizme a diktatu sucasnych ideologickych naplav.

    Takuto osobnost potrebujeme v parlamente. Vieme, ze je plne kompatibilny s nasimi narodnymi cielmi a overili sme si, ze je ludsky a pristupny a bude presadzovat narodne hodnoty, tak ako ich mame definovane. Ostava uz len popriat vela zdravia a sil a dostatok volicov, ktori sa rozhodnu dat hlas tejto narodnej strane (jednej z mala).

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.