Možno mám zostáva už len málo dní, keď EU oficiálne vyhlási bankrot. Premiér E.Heger pre Finacial Times priznal: “Nemáme plán. Od krachu nás delia týždne!”
Máte zabezpečenú rodinu do tejto krízovej situácie ?

* Obyvatelia: Pripravte si zásoby potravín, zdravotníckeho materiálu, pohonných hmot, zdrojov energií, paliva, začnite sa spájať, vytvorte si komunity, zriaďte si centrá vzájomnej pomoci, aby ste zachránili životy, zdravie a majetok svojich blízkych ale aj samých seba.

Sám máte veľmi malé šance, akokoľvek budete zabezpečený – vy aj vaše ukryté zásoby sa veľmi ľahko stanú obeťou rabovania občanov v absolútnej núdzy ako aj násilných prepadnutí. Zo skúseností vojakov a civilistov z občianskych vojen v Juhoslávii alebo na Ukrajine je zrejmé, že nepripravený nemusí prežiť, pripravený má šancu niekoľko týždňov až mesiacov ale koordinovaná skupina prežila bez väčších strát celú dobu tragédie.

* Porozprávajte sa s rodinou, so susedmi, priateľmi, so známymi vo vašom najbližšom okolí a organizujte vo vašej dedine, mestskej lokalite či ulici spoločné centrá vzájomnej pomoci.

* Kontaktujte nás, aby ste rýchlo a efektívne dostali odpovede na tieto otázky:
A) Veci nutné na prežitie
B) Ako zriadiť komunitu
C) Vytvorenie účinnej vzájomne pomoci.

Vaše informačné centrum

www.narodneobrodenie.sk                          Tento leták na stiahnutie :  LETAK NO

Mail: narodne_obrodenie@proton.me        pdf verzia letáku: LETAK NRO_1.pdf

Categories: Práve teraz