Určite ste spozorovali, že akcia Deti v pohybe sa nakoniec neuskutočnila. Veľké celoštátne plánovanie nie je dostatočne pružné. Veľa z vás dávalo otázky, kedy sa zorganizuje znova ďalšia konferencia, pretože všetci máme chuť sa stretávať a vymieňať si skúsenosti a nápady.

A tak sa občina Pod Lipou dohodla so Šarišskou dŕžavou, že si zorganizujeme spoločný deň pre našich členov na spriatelenej farme. Malý Hugo akciu ohodnotil, že to bol najlepší deň jeho života!

V tomto koncepte chceme pokračovať, pretože vieme, že množstvo z vás je neorganizovaných, ale keby ste mali informáciu, v ktorej časti Slovenska, ktorá občina čo pripravuje, tak by ste sa radi zúčastnili, prípadne pridali ku občine vo vašej geografickej blízkosti.

2.7. zasadne Slovenská Národná Rada, kde sa dohodneme so starešinami na takomto rozšírenom informovaní o akciách všetkých občín po celom Slovensku. Našim cieľom je sa navštevovať, spoznávať a inšpirovať navzájom a spolu prichádzať na ďalšie nápady našej zvyšujúcej sa kolektívnej nezávislosti. Kliknite na obrázok kalendára a dostanete sa do spoločného kalendára.

V menu kalendár zatiaľ nenájdete, ale prístup k nemu nie je obmedzený. Po zasadnutí SNR bude sprístupnený v MENU položkách všetkým rovnako, ako je tento článok v tomto okamihu, keď ho čítate, už tiež viditeľný pre širokú verejnosť.

Aké teda bolo MDD ?

Streľba z kuší, vzduchoviek krátkych aj dlhých v jazdeckej hale.

Jazda na koníkoch je neuveriteľne fascinujúca činnosť.

Hurááá, ide sa k rybníku!

Kto chcel, malí i veľkí si vyskúšali prvýkrát v živote uloviť rybu.

Táto rybárska tématika bola zároveň pokračovaním predchádzajúcej, zameranej na poľovníctvo. Varil sa guláš, opekalo sa kozľacie a jahňacie mäsko. Predávala sa pšenica (na vlastnú múku). Hralo sa na fujare a ukážkach píšťaliek zo všetkých kútov Slovenska. Lietalo sa dronom, hádzali sa šípky, hral sa pingpong a …

Ako sa tiež pridať a zažiť plné leto ? Informujte sa u svojho starešinu po návrate zo zasadnutia SNR. Tí, čo nie ste v žiadnej občine, ale chcete byť účastní NO života, sledujte web NO, radi vás uvidíme medzi nami, Slovenmi.

 

Obsah je prístupný iba registrovaným členom NO

Categories: Stalo sa