Najjednoduchšie je NEUROBIŤ NIČ! Ak si všímame reakcie bývalého “mainstreamu”, “vrcholových” politikov, tak ich absentujúce reakcie a vyjadrenia znamenajú že im táto aktivita nie je po srsti, ba naháňa im strach! Ak sa totiž dokáže Slovensko zmobilizovať, bude to pre nich vážny signál že národ už toho začína mať plné zuby a je pripravený v pozore, so zaťatými päsťami!!

Národné Obrodenie aktuálne rieši paralelne niekoľko iniciatív, ktoré považuje za dôležité.
Keďže nemôžeme a ani nechceme ignorovať aktuálne politické dianie, považujeme za potrebné objektívnym spôsobom zaujať stanovisko i k blížiacemu sa referendu.

O čom toto referendum bude?

Občania dostanú jedinečnú – a možno celkom poslednú možnosť, priamo rozhodnúť a uplatniť si svoje právo nositeľa moci v štáte.
Účasť na referende sa stane akýmsi lakmusovým papierikom, ukazovateľom rastúceho hnevu a nespokojnosti obyvateľstva s dianím na Slovensku, ktoré sa rúti stále strmšie do priepasti biedy a katastrofy.
Napriek zjavnému kľúčovému významu je tento legitímny výkon priamej moci ľudu sprevádzaný doslova ohlušujúcim tichom zo strany korporátnych médií i politikov, ktorí majú inak demokracie neustále plné ústa – všimli ste si?

Na druhej strane sledujeme množstvo chybných až vyslovene zavádzajúcich a nepravdivých informácií.
Ide o nevedomosť, alebo úmysel a snahu odradiť nerozhodných a znechutených občanov?

Aby sme uviedli veci na pravú mieru a umožnili každému občanovi slobodne sa rozhodnúť, rozhodli sme sa uverejniť na tomto mieste link na rozhovor s pánom doc. JUDr. Jánom Drgoncom, ktorý je garantom znalosti ústavného práva. Odporúčame vypočuť si skvele vedený, kultivovaný rozhovor, ktorý odpovie každému občanovi na všetky nejasné otázky ohľadne blížiaceho sa referenda.

Link nájdete tu: https://youtu.be/7roeLMqSz4A

– Čo sa stane, ak referendum NEBUDE úspešné?
– Čo sa stane, ak referendum BUDE úspešné?

Aj odpovede na tieto otázky sa dozviete z úst pána docenta Drgonca.
Na záver: Rozhodnúť sa musia občania sami – slobodne a s plnou vážnosťou, v akom štáte chcú žiť a vychovávať svoje potomstvo.
Mohlo by sa však stať, že mlčanie a pasivita budú posledným pomyselným klincom do rakvy našej štátnosti.

Categories: Stalo sa