Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor
    Príspevky
  • #6300
    Lulu MBerLulu MBer
    Účastník (Participant)

    Rozprávala som sa už s mnoho ľudmi a je málo mladých ľudí, ktorí sú tak rozhľadení ako Saška. Dôvod je asi ten, že má zdravý zaklad v rodine. Už od detstva bola rodičmi vedená v záujme o veci, ktoré sa dejú okolo a v rodine mali aj ako deti možnosť si povedať svoj názor, čo sa momentálne v mnohých rodinách nenosí. Sama som tak nebola vychovávaná a vidím to ako obrovskú chybu. Ako z jej rozhovoru sa viete dočitať, táto žena bola aktívna už v mladežníckych aktivitách, preto má mnohé skúsenosti s mládežou. Mnoho kandidátov sa sústredí len na tie menšie deti v školstve, ale u Sašky je výhoda, že má skúsenosti so študentami, ktorí vchadzajú prvými krokmi do života dospelosti a to sú Tí, ktorí sú mometálne veľmi ľahko ovplyvniteľní a doležitý voliči. Môže sa Vám zdať, že je mladá, ale skúsenosť nie vždy prichádza vekom a u tejto ženy, je to presný príklad.
    Tí ktorí si berú ponaučenie zo života skusenejších je veľmi málo a takích treba posunúť vpred. Preto je pre mňa Saška kandidát s obrovským potenciálom.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.