Správy z Alternatívy​

Tieto voľby už ukázali, že značná časť obyvateľstva už mainstreamu vôbec neverí. Alternatíva sa stala novým mienkotvorným fenoménom, je to NOVÝ MEDIÁLNY PRÚD. Aby ste nemuseli zložito prechádzať jednotlivé weby, kanály, pripravili sme agregáciu výstupov známych alternatívnych médií. Z hlavnej stránky sa na agregátor dostanete kliknutím na banner, prípadne na linku https://narodneobrodenie.sk/spravy/:

V rubrike Aktuálne sa nachádza posledných 5 správ agregovaných médií. Na snímku obrazovky to v danom okamihu boli správy od Hlavné Správy, Veci-Verejné, NewsFront, ArmádnyMagazín. To sa v čase dynamicky mení.

Pod tým nasledujú sledované YT kanály, ZVTV, Mimi Šramová, Marián Tkáč, či Danny Kolár ale aj mnohé ďalšie.

Pod videokanálmi si nájdete média, z ktorých sa robí prehľad do sekcie Aktuálne. Idú postupne zaradom, pre každé médium sú zaradené posledné cca 3 správy, s linkami na plné znenie v danom médiu.

Nová Hlavná stránka

Asi ste si už všimli, že sme zmenili aj štruktúru webu národného obrodenia. Hlavná stránka má úplne navrchu rubriku Aktuálne, v ktorej sú najdôležitejšie informácie, správy, projekty s ktorými sa Národné Obrodenie práve aktívne zaoberá. Zároveň pribudli v najvyššom menu prihlasovacie linky na telegramové kanály NO.

Horná časť hlavnej stránky má sekciu Stalo sa venovanú akciám ktoré organizovalo alebo podporilo Národné Obrodene

V strednej časti hlavnej stránky máme sekciu Komentáre, kde sú naše príspevky, vyjadrenia, doporučenia vo Veciach Verejných, t.j. k politike.

V spodnej časti je sekcia Vzdelávanie. V nej si záujemci nájdu príspevky, články, ktoré budú postupne odkrývať ako funguje naša ľudská spoločnosť. Veríme, že poznanie prispeje k väčšej rozhľadenosti nášho národa a manipulácie budú pre našich nepriateľom stále viac a viac komplikovanejšie na  uskutočnňovanie.

Categories: Stalo sa