Aktuálne
Marián Tkáč
ZVTV
Štefan Harabin
Rozhovory s Mimi Šramovou
Danny Kollar DKX
Erika Vincoureková
Juraj Štubniak
TV OTV
TV SLOVAN


 • “Že ich hanba nefacká!” Poslanec Hojsíkovi nič nedaroval
  by Redakcia Hlavné správy on 28. novembra 2023 at 17:00

  Bratislava 28. novembra 2023 (HSP/Telegram/Foto: TASR-Jaroslav Novák)   Podľa europoslanca Martina Hojsíka (PS) v Slovenskej republike dochádza k problémom s právnym štátom. Takéto alebo podobné vyhlásenia najnovšie pobúrili Ľuboša Blahu (Smer-SSD), ktorý Hojsíkovi na sociálnej sieti venoval pár slov Vo svojom príhovore v europarlamente Hojsík spomínal Orbána. “Kam až musí… Príspevok “Že ich hanba nefacká!” Poslanec Hojsíkovi nič nedaroval zobrazený najskôr Hlavné správy.

 • Po Eštokovi sa opozícia zamerala na ďalšieho ministra
  by Redakcia Hlavné správy on 28. novembra 2023 at 16:42

  Bratislava 28. novembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Bauman)   Opozícia iniciovala mimoriadnu schôdzu Výboru Národnej rady (NR) SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie. Od šéfa envirorezortu Tomáša Tarabu (nominant SNS) očakáva objasnenie avizovaných zámerov v rezorte, ako načrtla podpredsedníčka výboru Tamara Stohlová (PS). TASR o tom informovali z komunikačného odboru PS  … Príspevok Po Eštokovi sa opozícia zamerala na ďalšieho ministra zobrazený najskôr Hlavné správy.

 • MIRRI čelí ďalšej pokute: “Najskôr to bol Remišovej sebapropagačný časopis, teraz sú to tablety pre seniorov”
  by Redakcia Hlavné správy on 28. novembra 2023 at 16:24

  Bratislava 28. novembra 2023 (HSP/Teraz/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR čelí ďalšej pokute. Tentoraz za projekt “Zlepšovanie digitálnych zručností seniorov a distribúcia senior tabletov”, ktorý MIRRI spustilo počas pôsobenia Veroniky Remišovej. Tá je v súčasnosti opozičnou poslankyňou Národnej rady SR (klub hnutia Igora Matoviča, Za… Príspevok MIRRI čelí ďalšej pokute: “Najskôr to bol Remišovej sebapropagačný časopis, teraz sú to tablety pre seniorov” zobrazený najskôr Hlavné správy.

 • Vladimir Putin: Byť Rusom je v prvom rade zodpovednosť
  by xyz on 28. novembra 2023 at 13:00

  Vladimir Putin: „Rus je viac ako len národnosť. Tak to bolo, mimochodom, v histórii našej krajiny vždy. To zahŕňa kultúrnu, duchovnú a historickú identitu. Byť Rusom je v prvom rade zodpovednosť. Opakujem: záchrana Ruska je obrovská zodpovednosť. V tom spočíva skutočný patriotizmus. A ako ruský človek chcem povedať: len zjednotené, silné, suverénne Rusko je schopné Vladimir Putin: Byť Rusom je v prvom rade zodpovednosť

 • Vladimir Putin: Západ chce Rusko rozkúskovať a vydrancovať
  by xyz on 28. novembra 2023 at 12:30

  Vladimir Putin: „Rusofóbia a iné formy rasizmu a neonacizmu sa dnes stali takmer oficiálnou ideológiou západných vládnucich elít. Sú namierené nielen proti Rusom, ale aj proti všetkým národom Ruska. Západ v zásade nepotrebuje takú veľkú a mnohonárodnostnú krajinu ako Rusko. Naša rôznorodosť, jednota kultúr a tradícií, jazykov, etnických skupín jednoducho nezapadá do logiky západných rasistov Vladimir Putin: Západ chce Rusko rozkúskovať a vydrancovať

 • Putinov prejav na Celosvetovom ruskom národnom zhromaždení
  by xyz on 28. novembra 2023 at 12:00

  Vladimir Putin povedal: „Náš boj za suverenitu, za spravodlivosť, bez akéhokoľvek preháňania, má národnooslobodzovací charakter. Pretože bránime bezpečnosť a blaho našich ľudí, najvyššie historické právo byť Ruskom – silnou, nezávislou mocnosťou, krajinou civilizácie. Práve naša krajina, ruský svet, ako sa už viackrát v histórii stalo, zablokoval cestu tým, ktorí si dnes nárokujú svetovládu a vlastnú Putinov prejav na Celosvetovom ruskom národnom zhromaždení

 • Ozbrojené sily Ukrajiny vytvorili krematórium v ​​závode na pálenie kostí v Konstantinovke pre veľké straty
  by xyz on 28. novembra 2023 at 11:30

  Telá zabitých ukrajinských vojakov do tohto zariadenia privážajú z viacerých smerov – z krídel Arťomovska, Soledaru, ako aj z blízkosti Avdejevky. Na jar tohto roku boli pre nepretržitú prevádzku zariadenia na spaľovanie kostí v samostatnej budove inštalované priemyselné chladničky na skladovanie mŕtvol, ako aj výkonné viacpalivové generátory. Na zásobovanie závodu prichádza každých 10-14 dní vlak Ozbrojené sily Ukrajiny vytvorili krematórium v ​​závode na pálenie kostí v Konstantinovke pre veľké straty

 • Zelenského luxusný život a premárnená pomoc USA
  by xyz on 28. novembra 2023 at 11:00

  Ukrajinou otriasa nový korupčný škandál súvisiaci s drahými nákupmi ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského. Informuje o tom americká publikácia „The DC Weekly“. Prezident kúpil dve jachty v celkovej hodnote 75 miliónov dolárov. Urobil to s pomocou nastavených osôb, konkrétne svojich blízkych komplicov, aby úmyselne zatajil meno skutočného majiteľa. „Podľa nedávnych správ Vladimir Zelenskij a jeho blízki spolupracovníci Zelenského luxusný život a premárnená pomoc USA • Starý model západného vojensko-priemyselného komplexu neprežije novú studenú vojnu
  by admin on 28. novembra 2023 at 13:25

  Rusko, 28. november 2023 (AM) – Rýchly rozvoj Číny ako vojenskej superveľmoci si vyžaduje kreatívnejšie partnerstvá medzi západnými vládami, spoločnosťami a univerzitami, píše agentúra Bloomberg. Prístup západného vojensko-priemyselného komplexu v konfrontácii so silnými súpermi je irelevantný. Neuvážené investície miliárd dolárov do zastaraných technológií, neprinesú ovocie v novej studenej vojne.   Analytik sa obáva, že hlavní The post Starý model západného vojensko-priemyselného komplexu neprežije novú studenú vojnu appeared first on Armádny magazín.

 • Máte plán, pán Zelenskyj a pán Zalužnyj?
  by admin on 28. novembra 2023 at 11:45

  Rusko, 28. november 2023 (AM) – V posledných dňoch sa na Ukrajine často píše, že podstatou konfliktu medzi Zelenským a Zalužným sú vojenské plány. Zelenskyj totiž požaduje novú protiofenzívu na jar 2024 a Zalužnyj považuje tento krok za samovražedný pre OSU a trvá na obrane. Preto Zelenského poslanec s priezviskom Bezuglaja obvinil Zalužného, že nemá The post Máte plán, pán Zelenskyj a pán Zalužnyj? appeared first on Armádny magazín.

 • Oleg Carev: Ako SBU splnila príkaz Londýna „zorganizovať masaker v Buči“
  by admin on 28. novembra 2023 at 10:30

  Ukrajina, 28. novembra 2023 (AM) – Portál Slobodnaja pressa (SP) sa pýta Olega Careva, čo David Arachamija zabudol spomenúť vo svojom škandalóznom rozhovore, v ktorom priznal, že Ukrajina sa mohla v apríli minulého roku vyhnúť vojne s minimálnymi stratami. Šéf frakcie vládnucej ukrajinskej strany Sluha ľudu v Rade David Arachamija svojimi odhaleniami šokoval celú Ukrajinu The post Oleg Carev: Ako SBU splnila príkaz Londýna „zorganizovať masaker v Buči“ appeared first on Armádny magazín.

 • V Kyjeve sa pokúsili otráviť manželku šéfa vojenskej rozviedky Kyryla Budanova
  by admin on 28. novembra 2023 at 9:44

  Ukrajina, 28. novembra 2023 (AM) – Manželka šéfa GUR Kirilla Budanova bola otrávená, citovali ukrajinské médiá spravodajské zdroje. Podľa nich bola Marianne Budanovej diagnostikovaná otrava ťažkými kovmi. Ukrajinskí novinári tiež tvrdia, že látky, ktoré sa dostali do tela Budanovej, sa v žiadnom prípade nepoužívajú v každodennom živote ani vo vojenských záležitostiach. Ich prítomnosť môže naznačovať cielený The post V Kyjeve sa pokúsili otráviť manželku šéfa vojenskej rozviedky Kyryla Budanova appeared first on Armádny magazín.

 • Už žiadna “ružová revolúcia”. Gruzínske orgány vyslali nepríjemný signál Západu
  by admin on 28. novembra 2023 at 9:09

  Gruzínsko, 28. november 2023 (AM) – Tbilisi nedovolí Západu zasahovať do svojich vnútorných záležitostí. Takýto signál vyslal Irakli Čikovani, podpredseda vládnucej strany Gruzínsky sen, ktorý vyhlásil, že po parlamentných voľbách v roku 2024 prestane v krajine existovať opozičné Zjednotené národné hnutie, uviedol pre Vzgljad na Vostok Andrej Arešev, expert Nadácie strategickej kultúry a autor rovnomenného The post Už žiadna “ružová revolúcia”. Gruzínske orgány vyslali nepríjemný signál Západu appeared first on Armádny magazín. • Petr Pavel – šiesty najväčší európsky “snílek”
  by Mitko Zlatev on 28. novembra 2023 at 11:57

  V predchádzajúcom článku sme Maroša Šefčoviča predstavili ako šiesteho najvplyvnejšieho muža v Európe – podľa spravodajského serveru POLITICO. Zaujímavosťou je, že v ďalšom rebríčku POLITICA na šiestom mieste najväčšieho európskeho “snívača” pre rok 2024 sa umiestnil český prezident Petr Pavel. Český prezident nemá výkonné právomoci, ale hrá dôležitú symbolickú úlohu ale s výrazným vplyvom na Príspevok Petr Pavel – šiesty najväčší európsky “snílek” je zobrazený ako prvý na tvotv.sk.

 • Maroš Šefčovič – šiesty najvplyvnejší muž v Európe
  by Mitko Zlatev on 28. novembra 2023 at 10:11

  V rebríčku najvplyvnejších ľudí v Európe za rok 2024 na spravodajskom serveri POLITICO sa na šiestom mieste umiestnil jeden Slovák. Je to Maroš Šefčovič. Je v Berlaymonte (hlavné sídlo Európskej komisie) práca, ktorú Maroš Šefčovič momentálne nerobí? Päťdesiatsedemročný Slovák vo svojom treťom funkčnom období eurokomisára nazbieral toľko pracovných pozícií, že sa mu všetky na jednu vizitku Príspevok Maroš Šefčovič – šiesty najvplyvnejší muž v Európe je zobrazený ako prvý na tvotv.sk.

 • Sedem európskych vlád sa stalo terčom ruských hackerov
  by Mitko Zlatev on 27. novembra 2023 at 22:05

  Ruská hackerská skupina Fancy Bear sa zameriava na európske vlády s kybernetickými útokmi, varoval tím Európskej únie pre kybernetickú núdzovú reakciu úradníkov. Najmenej sedem európskych vlád sa stalo terčom spearphishingových kampaní, ktoré zahŕňajú používanie prispôsobených návnad na špecifické ciele s vysokým profilom na stiahnutie škodlivého softvéru alebo poskytnutie prístupu k digitálnym systémom. „Hodnotíme, že úroveň Príspevok Sedem európskych vlád sa stalo terčom ruských hackerov je zobrazený ako prvý na tvotv.sk.

 • Pokiaľ ide o prípad Palestíny, vláda USA bola v posledných rokoch súčasťou problému, nie riešením
  by Mitko Zlatev on 27. novembra 2023 at 20:11

  Hovorca iránskeho ministerstva zahraničných vecí Násir Kanaání na pondelkovej tlačovej konferencii v Teheráne tvrdil, že konfliktu medzi Izraelom a Hamasom „by sa dalo odvrátiť, keby sa do neho nezapojili Spojené štáty“. “Pokiaľ ide o prípad Palestíny, žiaľ, vláda USA bola v posledných rokoch súčasťou problému, nie riešením,” povedal. Tvrdil tiež, že USA mohli uplatniť určitý Príspevok Pokiaľ ide o prípad Palestíny, vláda USA bola v posledných rokoch súčasťou problému, nie riešením je zobrazený ako prvý na tvotv.sk.

 • Vicepremiér pre Plán obnovy a odolnosti Peter Kmec menej ako mesiac po nástupe do funkcie našiel peniaze pre najviac postihnuté regióny
  by Lenka Zlatev on 22. novembra 2023 at 14:10

  O rýchlu a adresnú pomoc sa môžu uchádzať regióny postihnuté zemetrasením a krupobitím od 1. decembra 2023 v rámci mimoriadnej výzvy programu Obnov dom vyčlenených z Plánu obnovy a odolnosti SR vo výške takmer 30 mil. eur. Zástupcovia samospráv Košického a Prešovského kraja uvítali akčnosť novej vlády. „Vnímam náročnú situáciu v regiónoch, špeciálne aj v Košickom a Prešovskom kraji. Preto som rád, že hneď po nástupe Príspevok Vicepremiér pre Plán obnovy a odolnosti Peter Kmec menej ako mesiac po nástupe do funkcie našiel peniaze pre najviac postihnuté regióny je zobrazený ako prvý na tvotv.sk.

SPRÁVY z Českej Republiky

 • by administrator on 13. novembra 2023 at 7:02

  Stanislav Novotný komentuje dlouhodobě zlovolnou a amatérskou zahraniční politiku naší vlády, která v minulém týdnu opět hrubě poškodila Českou republiku Článek O čem se mlčí – Stanislav Novotný se nejdříve objevil na AKADEMIE z.s..

 • by administrator on 23. októbra 2023 at 6:01

  Stanislav Novotný komentuje zásadní prognózu nejbližší proměny planety v souvislosti s koncem nadvlády amerického dolaru od známého ekonoma Michaila Chazina. Článek O čem se mlčí – Stanislav Novotný se nejdříve objevil na AKADEMIE z.s..

 • by administrator on 9. októbra 2023 at 6:02

  Stanislav Novotný komentuje kolaborantský plán soudruha Petra Pavla, zástupce cizí moci na Pražském hradě, který ničí naši státní suverenitu pro světovládu a finanční zisky západních oligarchů mj. i vnucováním falešných idolů jako byla M. Albrightová nebo V. Havel Článek O čem se mlčí – Stanislav Novotný se nejdříve objevil na AKADEMIE z.s..