Pred pár dňami, ktosi dal  video o dvojníkoch a film bol zameraný hlavne na Putina a ovládanie jeho dvojníka židovským spoločenstvom. Ideologická voja pokračuje, ba priam zúri. A prečo sa to deje ? Dám niekoľko faktov a urobte si obraz sami….

1.Nechce zaútočiť na Poľsko, chce ukončiť vojnu ovládnutím historického ruského územia. Rusi oslobodia aj Charkov a Odesu,  časom. Putin nechce bojovať so Západom alebo NATO, len zastaviť ďalší útlak ruského obyvateľstva a Ukrajina zostala neutrálnym štátom. Rusko riadené Putinom sa nezmieri s tým, čo Západ urobil v Kyjeve, v bývalých štátoch Waršavskej zmluvy a na Kaukaze za posledných tridsať rokov. (keby Rusko chcelo, je na našej hranici)

Vie, že ústupky neplatia. Rusko nechce žiť v ohrození. A preto aktívne zasiahlo. USA si nedá pokoj a vtiahlo do svojich plánov aj Európu!

2.Otvorený konflikt sa začal v 2008 v Mníchove, kedy, stručne povedané ,Putin rázne povedal, že ustupovať už nebudú !

3.Brisbane – summit G-20. Naše médiá sa ponáhľali s hodnotením, že Putin odišiel so stiahnutým chvostom kvôli Ukrajine, pretože slušní západní politici s ním nehovoria. Bolo to inak. Detaily z veľmi dlhého rokovania Vladimíra Putina s kancelárkou Merkelovou sú nebezpečne šokujúce. Pamätáte na zmenu rétoriky Angely Merkelovej na proti ruskú hystériu?. Ako je známe, na summite G-20 v austrálskom Brisbane mal Putin štvorhodinovú schôdzku s Angelou Merkelovou, počas ktorej mu povedala: „Vladimír, no tak, Vy len blafujete, nemáte sily na to preťahovať sa s Amerikou. Vaše rakety jednoducho do Ameriky nedoletia.” Na to ruský líder, po trojminútovej pauze s pohľadom na kancelárku, vytiahol z aktovky, v Pentagone vytvorený a potvrdený hlavami hlavných európskych štátov – členov NATO, – plán “Barbarossa-2” .

Podľa plánu sa Rusko delí na zóny vplyvu a okupuje sa vojskami NATO v kľúčových centrách. “Je to váš podpis?” – spýtal sa Angely. Rozčúlená, očervenela a kývla. „Tak, teda, môže byť, že do Ameriky nedoletí. Ale na základne USA na území Nemecka doletí presne, to vám garantujem. No, možno sa ďalšia desiatka rakiet netrafí a miesto na základne spadnú v Mníchove alebo vo Frankfurte, podľa toho ako to dopadne.”

4.A že to neskončilo , ale dnes už otvorene pokračuje, potvrdzujú nasledujúce fakty. V Bruseli prebehla začiatkom roka 2023 konferencia, ktorej konanie by ešte nedávno bolo na pôde Európskeho parlamentu nemysliteľné – dnes je však realitou. Na oficiálnej úrovni a celkom otvorene sa na nej diskutovalo o plánoch na dobytie a rozdelenie Ruskej federácie. Cieľom podujatia bolo pripraviť zámery na ovládnutie Ruska, jeho “deimperializáciu” a “dekolonizáciu”. Čo odznelo v  prejavoch?  Vraj neexistuje nijaký ruský národ, ale len národy v rámci Ruskej federácie, (zabudli si pozvať nášho Oskara , aby im to vysvetlil !) Nerastné bohatstvo, nachádzajúce sa na území Ruska, nepatrí len Rusom, ale celému svetu. A vôbec, celkovo ich názory pripomínali reči Adolfa Hitlera z roku 1941, keď zaútočil na ZSSR: že ,,Rusko je len, spráchnivená stodola, ktorá sa zrúti okamžite po vykopnutí dverí,, .

“Na konferencii takisto zaznelo, že musí Západ Rusko ovládnuť postupne a systematicky. Najskôr treba sankciami ‘vyhladovať’ ľudí, následne prostredníctvom mimovládnych organizácií destabilizovať vnútropolitickú situáciu a potom zvonku krajinu dobyť.


Nepripomína vám to slovenskú paralelu?

Napokon je vraj potrebné na čelo krajiny dosadiť guvernéra ovládaného USA alebo EÚ, ktorý by plnil požadované úlohy Západu. Ak sa to nepodarí, podľa účastníkov konferencie bude nevyhnutné Ruskú federáciu rozdeliť na viacero menších, nezávislých a slabých štátov – ako príklad uviedli riadený rozpad bývalej Juhoslávie”.

Je nepredstaviteľné, aby sa takéto reči oficiálne viedli na pôde Európskeho parlamentu. Veď to je vyhlásenie vojny! Takisto bolo nemysliteľné, aby Západ posielal na Ukrajinu ťažké zbrane a dnes je to tu”. Politici, ktorí volajú po vojne, do nej nepôjdu bojovať – tí si budú naďalej kresliť mapy a snovať svoje plány, ako rozdeliť vojnovú korisť. Bežní ľudia však pôjdu bojovať a umierať. V mene koho?

5.Dnes máme ,,na stole,, 12. balík sankcií. Dokedy to bude Rusko a obyvatelia EU trpieť ????

6.To, nie je všetko. Rusko musí byť po vojne na Ukrajine „dekolonizované, deimperializované a deputinizované”, referuje web TV Nova. Tento názor zaznel na Fóre Slobodných národov Ruska, uskutočnené v Prahe. Zástupcovia týchto národov (piata kolóna) si predstavujú, že Rusko sa po páde prezidenta Putina rozdelí na 34 samostatných štátov.

  V praxi, sme prišli s nespočetnými balíkmi sankcií. Dôsledok vidíme na svojej životnej úrovni. EU politici nás majú za ,,STÁDO VOLOV,,. Pamätáte sa na bilboard pred CZ voľbami, ktorý znel : Voly volí Voly.. je stále aktuálnejší.

  Skutočnosť je vidieť aj zo štatistík – ničíme vlastnú ekonomiku, pracovné miesta. Posledný bod absurdity – navrhujeme zakázať do Ruska dovoz skrutkovačov, ihiel apod. Putin na to: ,,Nuž, čím menej haraburdia, tým možno lepšie: je menšia šanca, že k nám z veľkých európskych miest dovezú ploštice.“

  Putina však  skutočne znepokojuje fakt, že v podmienkach, keď je potenciál sankčnej agresie  prakticky vyčerpaný, uchyľujeme sa použiť diverzie, alebo sabotážne aktivity v najdôležitejších objektoch globálnej infraštruktúry.  Príkladom je „Nord Stream“, či provokácia z poškodenia plynovodu medzi Fínskom a Estónskom.

  Všetko je zamerané, aby to spôsobilo Rusku škodu !!

  7.Na pozadí týchto zmien prebieha hospodárska a spoločenská premena sveta. V 2010 roku vznikol BRICS. Podprahové , aj otvorené ataky proti Rusku sa znásobili. Len vymenujem . Krym, Minské dohody, UA majdan, Gruzia, sankcie, …Dlho trvalo, kým si aj iné štáty uvedomili koloniálnu politiku USA a hlavne sa dokázali proti nej postaviť. To sa dnes deje a je to dobre!

   Dôležité je študovať pravidlá BRICSu, formy a spôsoby transformácie sveta na multi polárny a prelistovať Čínsku ,,bielu,, knihu, aby sme vedeli, kam sa svet uberá . Prednáška ing. Blahynku –  

   https://www.youtube.com/watch?v=5aWtxrXzgNU

   by mala byť povinným vzdelávaním členov NO.

   Na záver slová Putina : je dôležité vopred kalkulovať s týmito rizikami a proaktívne na ne reagovať, aby sme zaistili spoľahlivé a stabilné fungovanie našich podnikov, spoločností, pracovných síl a spoľahlivosť našich zahranično-obchodných vzťahov a logistických ciest.“

   Je jasné, že nás už Rusko nepotrebuje…

   Moja rada, alebo skôr apel do našich radov….Keď systém zlyhá, čestní ľudia povstanú…ak, sa však ,,dobro,, len prizerá, ,,zlo,, určite zvíťazí !!!

   Prestaňme hľadať dvojníkov …….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Pre Národné Obrodenie spracoval -MK-