Podľa vyjadrenia MUDr.Petra Kotlára tento týždeň zasadne vláda, aby rozhodla o tom, že občania, ktorí konali počas kovidu dôsledne s ústavou budú definovaní ako páchatelia. Na tento skutok a jeho bočný efekt , t.j. súčasné amnestovanie skutočných páchateľov genocídy sa pozreli JUDr.Adriana Krajníková s Jankou Hriňákovou v piatkovej relácii Pekný deň s Adrianou Krajníkovou.

Ak by ste o tom náhodou mali pochybnosti, tak už po prvých vyjadreniach o zámere udeliť amnestiu, doslova explodovali vaše početné reakcie. Za stranu Republika úplne otvorene popísal veľmi presne, čo idú spáchať Miroslav Heredoš. Nasledovala nepremyslená emotívna reakcia Rudolfa Huliaka, ktorý v snahe ochrániť svojho kolegu za SNS sa pustil do ponižovania partnera. Nuž, je potrebné poznamenať, že emotívna reakcia spojená s invektívami je indikátorom deficitu argumentov, a ukazuje to asi naozaj na to, že “pronárodná” vláda plánuje zradiť národ. Tiež nás zarazilo, že Rudolf Huliak pri vymenovávaní právnikov, ktorými by sa mal MUDr.Peter Kotlár obklopiť si nevie spomenúť na meno JUDr.Adriany Krajníkovej. 

MUDr.Peter Kotlár sa pokúsil ukľudniť búrku vo svojom vysielaní 18.2.2024. Zhrňme si jeho hlavné posolstvo, ktoré vo vysielaní predal národu o tejto citlivej otázke.

  • nemá okolo seba odborníkov a najprv musí mať okolo seba aj právnikov, aby pochopil, čo sa dialo.
  • čuduje sa, že sa ďalej očkuje, a pritom to môže mať vplyv aj na koalíciu
  • momky vás okradli, ide v rámci svojej aktivity predkladať informácie, ako zbohatli, vraj budeme veľmi prekvapení >>> ide o presmerovanie energie národa , aby sa vybila inde <<< ale už vieme, že subjektom, ktorý sa chystá tieto údaje použiť je vláda, pretože:
  • on je len poradný orgán vlády
  • emaily a príspevky čitateľov nebudú čítať, nemá im zmysel ani písať
  • autorov jemu nevyhovujúcich príspevkov nazval trollmi
  • nemá na nás čas
  • nebude sa reakciami ľudí vôbec zaoberať

JUDr.Adriana Krajníkova si pozvala do relácie Janku Hriňákovu (Podtatranský kuriér) a rozobrali, čo za podlosť sa ide  práve spáchať na národe. Predovšetkým nebola žiadna právna povinnosť ani na rúška, ani na obmedzenia, zatváranie ľudí, obmedzovanie osobnej slobody, zamedzovaniu a pomieňovaniu vstupu do krajiny. Preto ľudia nie sú páchateľmi ! Ako môže niekto nazývať občanov, čo konali dôsledne v súlade s ústavou páchateľmi? Takže koho to idú amnestiou oslobodiť ?

KTO JE TU PÁCHATEĽ ?

O tom podľa Kotlára rozhodne vláda tento týždeň, aby sa údajne ukončilo rozdelenie spoločnosti. A je to práve naopak! Adriana vysvetľuje, že páchateľ sa má postaviť pred súd, lebo práve nevyriešenie zločinu rozdeľuje spoločnosť a nie ochránenie páchateľov.

Takže práve vidíme pred sebou zrod akéhosi tribunálu, ktorým bude vláda. A práve tá vláda rozhodne o tom, že my občania sme spáchali priestupky/trestné činy a my páchatelia budeme touto vládou veľkodušne omilostení.

Národ, aby mohol byť amnestovaný, tak bude musieť byť účelovo označený za páchateľa a samotní genocidisti budú týmto zároveň zbavení obvinení z genocídy, zločinov proti ľudskosti, mučenia, keďže amnestiou sa potvrdia trestné konania voči páchateľom a teda oprávnenosť konania genocidistov!

Janka Hriňáková pripomenula správanie sa genocidistov, ich vyjadrenia, ako “ich budeme dávať dolu”, “budú kvičať”, “nebudú mať prístup do obchodov, nikde”, “neočkovaní ohrozujete druhých” ..atď. Tieto témy sa na celom Slovensku diskutujú vo veľkých skupinách, my nezabúdame, my to nemôžeme nechať len tak. Chystá sa ďalšia vakcinácia, MUDr.Kotlár nereaguje ani na otvorený list: Je očkovanie detí a mládeže vakcínou proti HPV vírusu bezpečné?!

Ešte je potrebné upozorniť na jeden moment v relácii, kde Adriana v relácii radí poslucháčovi ohľadne zdravotného poistenia. Zamyslite sa, aká ďalšia nevyberaná podprahová argumentácia sa použila minulý týždeň na odôvodnenie týchto krokov. Adriane musíme v jej boji pomáhať. Kto si to môže dovoliť, prispejte na jej oz Žaloby voči štátu.

Celú reláciu si môžete vypočuť tu.

Ešte raz: čo ide urobiť tento týždeň vláda ?